PARTNEŘI

Pas, s.r.o. je velkoobchodní společnost působící na českém trhu s papírem, papírenskými výrobky a kancelářskými potřebami od roku 1994. Mezi hlavní obchodované komodity patří obálky, xerografický papír, tabelační papír, faxový papír, školní potřeby, kancelářské potřeby, spotřební materiál do tiskáren a kopírek, drogerie, potraviny, kancelářský nábytek a speciální tiskové zakázky Prodejní sortiment společnosti představuje 10000 položek s pravidelným měsíčním pohybem, které jsou trvale skladem. 

GRENT CZ, s.r.o. působí na českém trhu od roku 1994. Původním záměrem majitele firmy Ernesta Horvátha bylo dodávat kvalitní a profesionální nářadí. Dodáváme nářadí a dílenský nábytek, spojovací materiál, zahradní techniku, pracovní oděvy, ochranné pomůcky. Firma postupně rozšířila svůj sortiment i skladové a obchodní prostory, včetně parkovacích míst pro zákazníky. 

Reklamní agentura ATTACK PROMOTION působí na trhu od roku 1992. Nabízíme dodávky značkového reklamního textilu, trička, polokošile, mikiny, vesty, bundy, froté ručníky a osušky, pracovní oblečení, potisk a výšivku na textil, výrobu originálního textilu na přání zákazníka již od 1 ks, reklamní předměty s potiskem a výrobu originálních reklamních 3D předmětů. 

Partnerem občanského sdružení SZZP se může stát soukromá osoba nebo společnost. Podmínkou je čerpání služeb členů SZZP, případně spolupráce při realizaci - pořádání nějaké akce. 

Chcete-li se stát dalším partnerem SZZP, stáhněte si žádost a vyplněnou ji zašlete poštou na naši adresu, nebo elektronicky na e-mailovou adresu lenka.marikova@szzp.cz